falrehberim

Yorumcu kayıtları devam etmektedir.Fal Rehberim yeteneklerini sergilemek isteyen yorumcuları fal severlerle buluşturuyor.

FAL REHBERİM KULLANICI SÖZLEŞMESİ

1. Site içerisinde diğer kullanıcılarla olan yazışmalarınızda kişisel bilginizi paylaşmamanızı önemle belirtiriz. Sitemizce alınan bilgiler sadece sitenin servislerinden sorunsuzca faydalanmanızı sağlamak amacı ile alınmış temel bilgilerdir. Site kayıt formları dışında hiçbir bilgi sohbet alanlarında veya mail yoluyla tarafınızdan istenmez. Böyle bir talep aldığınızda hiçbir bilgi vermeden konuyu iletişim formumuzdan bize iletmenizi önemle rica ederiz.

2. Fal rehberim, kayıtlı kullanıcılarına ait e-posta, telefon numarası gibi iletişim bilgilerini Sitesinde yayınlamaz, kullanıcı aksini belirtmediyse hiçbir iş ortağı, şirket, kurum ya da diğer kuruluşla paylaşmaz.

3. Fal Rehberim, site içerisinde verilen servislerden yararlandırmak üzere bir takım bilgilerinizi sizin onayınızla alarak sistemlerine kaydeder. Bunların dışında herkesce görülebilen bir takım güvenlik ve teknik bilgiyi de servislerini daha sorunsuz ve güvenli çalıştırabilmek için depolar. Bu tip bilgilere örnek olarak IP adresiniz, kullandığınız internet browser'ın türü, işletim sisteminiz, sitemize linkle ya da ilanla ulaştığınız sitenin domain ismi verilebilir.

4. Fal Rehberim kullanıcılar arasındaki yazışmaları diğer kullanıcılara açmaz. Ortak alandaki üyelerin birbirleri olan yazışmaları hariç hiçbir bilgiyi diğer kullanıcılar ile paylaşmaz. Kişisel bilgilerinizi sadece aşağıda belirtilen yasal durumlarda ve yasal prosedürler çerçevesinde 3. şahıslara açar. a.) Yasal mercilerden bu yönde yazılı bir talep oluşması halinde b.) Fal Rehberim’in mülkiyet haklarını korumak ve savunmak amacıyla c.) Üyelik Sözleşmesinde kabul ettiğiniz kurallar çerçevesinde Sitemizde, isteyerek vermediğiniz takdirde, hakkınızda kişiyi tanımlayan bilgiler toplanmayacaktır (örneğin isim, telefon numarası, ya da e-posta adresi) ("kişisel bilgi").

5. Eğer siteye kişisel bilgilerinizi verirseniz, bu bilgileri gelecekte, Servislerden yararlanmak, pazarlama, pazar araştırması, satış bilgilerinin takibi ve size ulaşmak gibi amaçlarla kullanmak üzere saklayacaktır. Sizden talep edilmeyen kişisel bilgileri bize verdiğiniz takdirde, bu bilgileri bu sitede belirtilen şekilde kullanmamızı onaylamış olmaktasınız.

6. Fal Rehberim tarafından toplanan bilgiler genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklanır. Fal Rehberim, ortamındaki bilgileri korumak için güncel teknoloji standartlarını kullanmaktadır. Ancak buna rağmen güvenlik ile ilgili konularda bir garanti verememektedir.

7. Fal Rehberim’e kayıtlı kişisel bilgileriniz hiçbir şekilde satılmaz, kiralanmaz ya da başka bir kurum ya da kuruluş ile karşılıklı değiştirilmez. Bu "Gizlilik Sözleşmesi" metninde yer alan maddeler haricinde hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.

8. İnternetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmaksızın dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zarar Fal Rehberim’in sorumluluğunda değildir.

9. Kayıt sırasında girdiğiniz kişisel bilgilerinizi istediğiniz her zaman güncelleme ve değiştirme hakkınız bulunmaktadır. Fal Rehberim bu "Gizlilik Bildirimi" ve "Kullanım Koşullarına"na uymadığınız takdirde üyeliğinizi silmeye ya da askıya almaya yetkilidir.

10. Verilen kişisel bilgilerin sorumluluğu taraflar aittir. Fal Rehberim yönetimi içerisinde siteye kayıtlı falcı bulunmamaktadır.

11. Falcılar sadece kendi fallarını ve yaptıkları yorumları görebilirler. Ancak otomatik sistem nedeniyle sahte kullanıcı girişleri olabilmektedir. Kötü niyetli kişilerin kısa süreli falcı açarak kişilerle temasa geçebileceği, falcı veya kulanıcı arkadaşları vasıtasıyla veya kendi sahte kulanıcılarıyla bilgilerinizi sorup öğrenebileceği unutulmamalıdır. Ayrıca başka sitelerden gelecek falcı ve kullanıcılar tarafından da bilgiler başka kişilere aktarılabilir. O nedenle kullanıcılar kişisel mahremiyeti olan ve zarar görebilecekleri bilgilerini kesinlikle paylaşmamalıdır.

12. Fal Rehberim bu metin içindeki her türlü bilgiyi değiştirme hakkını saklı tutar.

13. Bu siteyi kullanarak bu "Gizlilik Bildirimi"n de yapılacak her türlü düzenleme ve değişiklik kullanıcı tarafından kabul edilmiş sayılır.

Hakkimizda

En İyi Fal Sitesi - Gerçek Falcıların Adresi |Falrehberim


Bloglar
Bizi Takip Edin
©Tum Haklari Saklidir 2019