falrehberim

Yorumcu kayıtları devam etmektedir.Fal Rehberim yeteneklerini sergilemek isteyen yorumcuları fal severlerle buluşturuyor.

FAL REHBERİM KULLANICI SÖZLEŞMESİ

İş bu Kullanım Şartları, FAL REHBERİM internet sitesinin tüm özel ve tüzel kişi ve kurumlar (bundan böyle KULLANICI olarak anılacaktır) arasındaki kullanım şartlarını içermektedir.

1. Kullanıcılar, Fal Rehberim’e üye ve dahil olmak aracılığıyla iş bu Kullanım Şartları'nın tamamını okuduklarını, içeriğini tamamıyla anladıklarını ve tüm maddelerini kayıtsız şartsız kabul ettiklerini ve onayladıklarını peşinen taahhüt ederler.

2. Fal rehberim’de kullanıcı olmak için kayıt formlarının eksiksiz olarak doldurulması gerekir. Kullanıcıların kayıt formuna bilgi girişi yaparken istenilen hususları eksiksiz ve açık doldurması zorunludur. Kullanıcılar bu formla aktarılan bilgilerin doğruluğunu kayıtsız şartsız taahhüt eder.

3. Fal Rehberim tüm kullanıcıların kişilik haklarına, gizlilik haklarına saygı duymaktadır. Maddelerde yazılı sebepler dışında ve yargı mercileri istemi haricinde, her ne sebeple olursa olsun kişisel bilgileri, hiçbir kurum veya kuruluşa vermeyeceğini kabul ve taahhüt eder.

4. Fal Rehberim, veri tabanına yapılabilecek saldırılar sonucu üyelik bilgilerinin kötü amaçlı kişilerin eline geçmesi ve bunların kötü niyetli kullanılması halinde doğabilecek sonuçlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

5. Her türlü kullanım ve yazılımlarda telif hakları ve eser haklarına tecavüz edilmeyecektir. Kullanıcıların eklediği içeriklerden dolayı oluşabilecek her türlü telif hakkı ve insan hakları sorumluluğu kullanıcılara aittir. Bu sebeple Fal Rehberim’e rücu kesinlikle mümkün değildir.

6. Fal Rehberim ve kullanıcı, hukuken tamamen bağımsız taraflardır. Bu iki bağımsız taraf arasında herhangi bir iş ortaklığı ve/veya işçi/işveren ilişkisi bulunmamaktadır.

7. Yorum isterken veya yaparken verilen bilgilerde diğer üyelerle mesajlaşma alanlarında kesinlikle yasalara aykırı ve genel ahlak prensibine uygun olmayan kişisel kimliklere saldırı mahiyetinde yazı yazılamaz.

8. Yasalara göre, suç sayılan bir eylem aracı olarak Fal Rehberim girdileri kullanıldığı zaman yasal mercilerden bir talep vuku bulursa, kullanıcılar hakkındaki bilgiler gerekli yerlere istem doğrultusunda verilecektir. Kullanıcı site ve site üzerindeki interaktif alanlar yoluyla suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek; yerel ve ulusal yasalara ya da uluslararası anlaşmalara ters düşecek bir durum yaratan ya da böyle durumları teşvik eden, hiçbir tür yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik, rahatsız edici ya da ahlaka aykırı bilgi postalayamaz ya da iletemez.

9. Fal rehberim üzerinden kurulan arkadaşlıklarda ve ilişkilerde sorumluluk tamamen kullanıcılara aittir.

10. Fal rehberim tüm ziyaretçilerine, kişisel bilgilerini açıklama konusunda maksimum dikkat göstermesini ve paylaşmamasını önerir.

11. Kullanıcılar sitesinde, ticari amaç taşıyan ya da reklam içeren hiçbir bilgi, yazılım ya da malzeme gönderemez ya da iletemez.

12. Diğer üyelerden herhangi bir ürün satın almak ya da onlara ürün satmak gibi bir talepte ve reklam faaliyetinde bulunamaz. Banka hesap bilgisi, Cep telefonu numarası veya email adresi veremez

13. Kullanıcı bir başkasının gizlilik hakkını ya da yayın haklarını çiğneyen, telif hakları, ticari marka hakları veya başka mülkiyet hakları tarafından korunan ya da bu tarif edilen sınıflara giren malzemelerden uyarlanan hiçbir bilgi, yazılım ya da başka bir malzemeyi sahibinden ya da haklarını elinde tutan kişiden izin almaksızın, postalayamaz ya da iletemez.

14. Fal Rehberim, site dahilindeki interaktif alanlarda üyelerin yazdıklarından sorumlu değildir; buralarda yazılan görüşleri paylaşmak durumunda da değildir.

15. Fal Rehberim, hiçbir site üyesinin davranışlarından sorumlu değildir. Hiçbir koşulda sitenin kullanımı, içeriği, çevrimiçi ya da çevrimdışı konumda olsunlar üyeler arasındaki iletişim ve etkileşimden doğan sonuçlardan kayıp, hasar, zarar, ölüm, vs. dahi olsa sorumlu değildir.

16. Kullanıcı verilerinin Fal Rehberim’in ihmali görülmeden yetkisiz kişilerce okunmasından (Kullanıcının bilgilerini başka kişilerle paylaşması, siteden ayrılırken çıkış yapmaması, vb. durumlardan) dolayı gelebilecek zararlardan Fal Rehberim sorumlu değildir.

17. Fallara yapılan yorumlardan falcılar sorumludur. Yazılarda insani değerleri küçük düşürücü, yasalara ve devlete karşı herhangi bir propaganda yapmak kesinlikle yasaktır.

18. Ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım ve servis mevcuttur. Bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir.

19. Site içeriğinde bulunan fal yorumları tamamen hayal gücü ile üretilmiştir, doğruluk içermemektedir. Fal Rehberim’de yapılan yorumlar geneksel fal dilinin eğlence amaçlı sunulmuş online bir şeklidir. Yorumcuların sunduğu içerik yanlış anlamalar oluşturabileceğinden çocuklar ve zihinsel yeterliliği olmayanlar için sakıncalı olabilir.

20. Üyelik iptali: Fal rehberim hiçbir sebep beyan etmeden istediği kullanıcıların üyeliklerine son verme hak ve yetkisine sahiptir. Fal Rehberim’in iptal ettiği veya üyelikleri sözleşme maddeleri gereğince iptal edilen kullanıcıların üyelik bilgileri Fal Rehberim tarafından saklanacaktır. Aynı şekilde Tüm kullanıcılarda istedikleri zaman ve hiçbir koşul gerekmeksizin üyeliklerini iptal ettirebilirler. Üyelik iptali için kullanıcınız ile giriş yapıp profil sayfasında yer alan üyelik iptal linkine basmanız yeterlidir.

21. Ücretlendirme ve Ödeme: falrehberim.com sitesinde sunulan içerikler ücretlidir.İçeriklerden hangisinin hangi şekilde hangi süre boyunca ne şekilde ücretlendirileceğini belirleme hak ve yetki sahibi falrehberim.com sitesine aittir.

- falrehberim.com sitesi üzerinden yapılan her nevi kullanıcı işlemi ve bunların varsa kullanıcı işlem bedelleri kullanıcının tasarrufu ve sorumluluğundadır.

- Kullanıcı Siteden sunulan ödeme işlemlerine ilişkin seçeneklerden kendisinin karar verdiği ve uygun bulduğunu kullanabilir. Kullanıcının bu ödeme alternatifi seçeneğin tabi olduğu teknik ve prosedürel kurallara uygunluğunu sağlama mükellefiyeti bizatihi kendisine aittir. falrehberim.com sitesinden sunulan hizmet veya içeriklerin ücretlendirilmesi, ücretlerinde değişiklik yapılması hak ve yetkisi bizatihi falrehberim.com’a aittir.

-Sanal Pos/Kredi Kartı ödeme seçeneği ile yapılan işlemler söz konusu olduğunda Kullanıcının, ödeme sayfasında istenilen kredi kartı bilgileri, Siteden alışveriş yapan Kullanıcıların güvenliğinin en üst seviyede temin edilmesi amacıyla hiçbir şekilde falrehberim.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır.

-Kullanıcının bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemleri www. falrehberim.com ara yüzü üzerinden banka ve Kullanıcı bilgisayarı arasında gerçekleşmekte olup bu işlemlere ilişkin falrehberim.com tarafından sunulan hizmet burada açıklanan ile sınırlıdır.

-Kullanıcının tüm kredi kartı ve kişisel bilgileri, internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile şifrelenmiştir. Bu şekilde, Kullanıcının internet üzerindeki dolaşımlarında herhangi bir şekilde bu bilgilerin istenilmeyen kişi veya kurumlar tarafından ele geçirilmesi önlenmiştir.

-falrehberim.com Sitesinden sunulan İçeriklerin edinim ve kullanımında kullanılan ve varsa diğer satın alma araçlarının geçerlilik süreleri falrehberim.com tarafından belirlenir, değiştirilir ve düzenlenir.

-Kullanıcının Siteden yapacağı ödemelerden kaynaklanan zararlandırıcı sonuçların tazmin edilmesinden firma mesul değildir.

22. Ödeme iade şartları:Fal Rehberim sitesi için aldığınız ancak kullanmadığınız kredilerin ücretini dilediğiniz zaman geri alabilirsiniz. Harcadığınız kredilerin iadesi yapılamaz ancak kredi iade şartları çerçevesinde sınırlı olarak tekrar kullanılabilir.

- Ücret iadesi almak için aldığınız kredi biriminin tam olarak Fal Rehberim hesabınızda bulunması gerekir. Kısmi iade veya harcanmış kredilerin iadesi yapılamaz. - Kredi kartı ile yapılan işlemler aynı karşılıklarıyla işlem bazında iade edilebilir.

- Tüm ödemeler sadece kendi içindeki iade sistemi ile işlem bazında iade edilir. Ödemelerin başka bir ödeme servisi ile iadesi mümkün değildir.

23. Kredi iade şartları:Fal Rehberim'de her kullanıcı teknik sorundan ötürü ise sınırsız iade alabilir fakat baktırdıkları falları beğenmeme durumlarında ise iade alamazlar.

24. Fal Rehberim'de sunulan hizmetlerden (belirli bir bedel ödeyerek ya da bedelsiz olarak) yararlananlar veya herhangi bir şekilde Fal Rehberim’e erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi, kullanım koşullarını kabul etmiş sayılmaktadır. Fal rehberim hizmetlerinden yararlanan ve Fal Rehberim’e erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi, Fal Rehberim tarafından iş bu Kullanım Koşulları hükümlerinde yapılan her değişikliği önceden kabul etmiş sayılmaktadır.

25. Fal Rehberim, Kullanım Şartları'nı tek taraflı olarak değiştirme ya da tadil etme hakkına sahiptir.

Hakkimizda

En İyi Fal Sitesi - Gerçek Falcıların Adresi |Falrehberim


Bloglar
Bizi Takip Edin
©Tum Haklari Saklidir 2019