falrehberim

Yorumcu kayıtları devam etmektedir.Fal Rehberim yeteneklerini sergilemek isteyen yorumcuları fal severlerle buluşturuyor.

Falrehberim.com websitesi vasıtası ile fal baktırmak istiyorsanız, ilk önce yapmanız gereken şey, üye olmanızdır, üye olmak için 'Kayıt ol' butonunu tıkladıktan sonra kayıt formunu doldurmanız gerekmektedir. Eğer Facebook hesabınız var ise, çok daha pratik ve hızlı bir şekilde website'mize üye olabilirsiniz. Daha önce üye olduysanız eğer 'Giriş Yap' butonunu tıklayınız

Fal Baktırmak için bir miktar krediye sahip olmanız gereklidir, bunun için de website'mizin üst sağ köşesinde göreceğiniz 'Kredin Var' butonuna veya website'mizin alt sağ köşesinde bulunan 'Kredi Satın Al' butonuna tıkladıktan sonra istediğiniz miktar krediyi seçiniz. Açılacak olan yeni sayfada 'Kredi kartı ile ödeme' yazılan bölmenin altında bulunan devam tuşuna tıklamalısınız. Açılacak bir sonraki sayfada kredi kartı bilgilerinizi yazarak, kredi satın alabilirsiniz

Kredi Satın aldıktan sonra, 'Fal Türleri'ne tıklayarak istediğiniz fal türünü seçebilirsiniz.'Fal Türleri'nde kahve , tarot, iskambil, el, su falları dışında yıldızname, vefk, isim analizi ve rüya yorumu da bulunmaktadır. Sizin için hangi falın daha doğru olacağını bilmek istiyorsanız, 'Ana Sayfa'da bulunan bloglardan yararlana bilirsiniz.

Fal türünü seçtikten sonra geriye bir tek şey kaldı o da hangi falcıyı seçmek istediğinizdir, Fal Türlerinden istediğiniz falı seçtiniz ise eğer, falcıların isimlerini görmektesiniz. Hangi falcıyı seçmekte kararsızsanız eğer, burada falcı ile ilgili bir çok bilgi edebilirsiniz. Falcıyı seçtikten sonra, 'Fal Baktır'ı tıklayınız ve açılan formda bilgileri giriniz, Falınız kısa sürede bakıldıktan sonra, 'Profil Sayfam'da bulunan 'bakılan fallar' kısmında görebilirsiniz :)

Hakkimizda

En İyi Fal Sitesi - Gerçek Falcıların Adresi |Falrehberim


Bloglar
Bizi Takip Edin
©Tum Haklari Saklidir 2019